Muayene
Kliniğimizde; köpek, kedi, kanatlı, egzotik canlılar gibi küçük dostlarımızın muayeneleri yapılmaktadır. Ayrıca gelişmiş hemogram, biyokimya, röntgen, mr, ultrason, idrar ve dışkı tahlilleri gibi kan sayım ve görüntüleme sistemleri ile check-up hizmetimiz 7/24 yapılabilmektedir.
Aşı Uygulaması
Koruyucu hekimlikte en önemli yapı taşlarından oluşan Aşı uygulamaları dostumuzun ırk,yaş,genel durumları baz alınarak yapılmaktadır. Ayrıca otomatik bilgi sistemiyle yaklaşan aşılar size sms olarak cep telefonunuza bildirilecektir.
Mikroçip Uygulaması
Kliniğimizde minik dostlarımızın boyun bölgesine gerekli dezenfeksiyonlar yapıldıktan sonra özel enjektörü ile ortalama bir pirinç tanesi boyu olan çipi subcutan olarak enjekte edilir. Daha sonra seri numarsı ile karne üzerine yapıştırılır. Bu uygulama özellikle yurtdışı seyahatleri için aranan bir kriterdir.
Röntgen Ünitesi
Kliniğimizde CR sistemi röntgen ile görüntüleme hizmetimiz sunulmaktadır. Bu sayede ortopedik,dahiliye gibi çoğu hastalık ve travmalarda yararlanılmaktadır. Ayrıca randevu alınarak Ultrason (USG) ve MR gibi ileri görüntüleme sistemleri anlaşmalı olduğumuz kurumlarda yapılmaktadır.
Göz Ünitesi
Dostlarımızın travma yada çeşitli sistemik ve viral enfeksiyonlardan oluşan göz problemlerinde oftalmoskop muayene, schirmer göz yaşı, fluorescein boyama ile kornea hasarları gibi çeşitli testler ile hizmet vermekteyiz.
Diş Ünitesi
Periodantel hastalıkların medikal sağıltımı ile özellikle yaşa ve beslenmeye bağlı oluşan tartarların temizlenmesi,çürük yada kırık dişlerin çekilmesi gibi işlemler kavitron sistemiyle anestezi eşliğinde sağlıkla ve güvenle yapılmaktadır.
Veteriner Cerrahi
Kliniğimizde uzman cerrahlar eşliğinde çeşitli cerrahi operasyonlar yapılmaktadır. Küçük dostlarımızın tedavisi bazı durumlarda cerrahi operasyonlara başvurmamızı gerekebilmektedir. Özellikle kırık, tümör uzaklaştırılması, yara tedavilerinde cerrahi operasyonlar uygulanabilmektedir.
Yatar Hasta
7/24 Açık olan veteriner kliniğimizde, günlük olarak temizlenen ve dezenfekte edilen ortamlarda gelişmiş havalandırma sistemleri ile küçük dostlarımızın strese girmeden sağlığına bir an önce kavuşması için 24 saat veteriner hekim gözetiminde hospitalizasyonları sağlanmaktadır.
Kuaför Hizmetleri
Randevu alarak dostlarımızın tırnak kesimi, makas traşı, makine traşı ve banyo işlemlerini gerçekleştirebilirsiniz.
Pet Shop Hizmetleri
Dr. House Veteriner Kliniği bünyesinde küçük dostlarımız için mama kabı, kum kabı, oyuncak gibi çeşitli tarzlarda ürünler bulunmaktadır. Ayrıca sadece veteriner hekim reçetesi ile temin edilen diyet mamaların tamamını bulabilirsiniz.
SOSYAL MEDYA

DR. HOUSE VETERİNER KLİNİĞİ
Bostancı Mah. Turşucu Dere Sk. No: 21/1 Kadıköy - İstanbul / TÜRKİYE
0216 464 0404 - info@drhouseveterinerklinigi.com

WhatsApp Destek